Naše poslání

Chceme dopřát maximální možný průchod všem kreativním návrhům a potřebám našich klientů a současně je zajistit kvalitním a robustním technickým řešením - ať už se jedná o statickou firemní či osobní prezentaci nebo e-commerce řešení.

V onlajnu nepůsobíme pouze jako dodavatel technických řešení, ale provozujeme hned několik svých vlastních úspěšných projektů (služeb i e-shopů), díky čemuž máme dostatek zkušeností i z "druhého břehu". Zkrátka máme přesah do oblastí, o kterých většina web developerů pouze slyšela - proto víme, co v praxi skutečně funguje!

Web prezentace, e-shopy, open source

Wordpress, Prestashop, OpenCart a další - open source pro nás není sprosté slovo! Vyslechneme si Vaše potřeby a zajistíme, aby Váš nový web nebo e-shop nebyl poddimenzovaný, ale zároveň abyste nešli s kulometem na komára.

Spokojenost našich klientů je pro nás vždy na prvním místě. Za více než 9 let praxe jsme si vybudovali důvěru a dobré jméno u mnoha společností či jednotlivců, kteří se rozhodli svěřit nám přípravu a správu své webové prezentace či e-shopu. Více o nás.

VHQ Consulting s.r.o.

Web Services
Slovanská 16, Šumperk 787 01
IČ: 28967585
DIČ: CZ28967585